DOVOLENÁ DO 17.7.2024

Výroba

VÝBĚR STROMU

Alfou a omegou je výběr toho správného stromu. Lípa musí být ideálně stará, musí se však jednat o 100% zdravý strom, ovšem s ohledem na přírodu.

ŘEZÁNÍ

Pokácený strom se převeze na pilu, kde se z něj nařežou fošny na požadovaný rozměr. K dalšímu zpracování se vybere pouze kvalitní část stromu.

SUŠENÍ

Nařezané polotovary se na čtyři měsíce uloží do sušárny, kde pozvolna schnou. Musí se docílit správné vlhkosti, aby nedocházelo k praskání dřeva.

3D MODELOVANÍ

Před samotnou výrobou desek je potřeba vytvořit digitální 3D model, podle kterého pak pracuje CNC stroj na setinu milimetru přesně.

CNC OBRÁBĚNÍ

Více-osé CNC nám, jako jediným českým výrobcům, umožňuje vytvářet anatomičtější chyty pod různými úhly náklonu a nejen kolmo k desce.

RUČNÍ OPRACOVÁNÍ

Všechny desky ručně dobrušujeme, aby na nich nebyla žádná ostrá hranka a byly tak bezpečné a příjemné na dotek. Každý chyt projde pod našima rukama.

MARKETING

Marketing nás nesmírně baví, obzvláště focení, natáčení, grafika, reklama, sociální sítě, sponzoring, komunikace se zákazníky a lezci po celém světě.

VÝSADBA

Milujeme přírodu a trhalo by nám srdce, když by se kvůli nám stromy pouze kácely a proto přispíváme na výsadbu stromů v ČR.

Zpět do obchodu